Ověřené v nejnáročnějších podmínkách
Naše špičkové nerezové nádrže a filtrační zařízení fungují v náročném prostředí lodní a mořské dopravy po celém světě

Nádrže OSO HOTWATER pro lodní dopravu

MAXI MARINE

Dodáváme zakázkové řešení pro ohřev vody a nádrže z nerezavějící oceli pro námořní a pobřežní průmysl již celá desetiletí.
Zásobování vodních, výletních a pobřežních loďstev světovými hydroformi a ohřívači vody po celá desetiletí poskytuje jedinečné zkušenosti a know-how. Referenční projekty zahrnují norské ropné a plynové platformy Troll, Oseberg, Valhall a mnoho dalších, jakož i některé z nejznámějších výletních lodí na světě. Společnost OSO Hotwater je držitelem certifikátu svařování ISO 3834-2 ( “Kvalitativní požadavky na tavné svařování kovových materiálů”) na nezávislé ověřování třetí stranou. Standardně jsou všechny tlakové nádoby konstruovány podle EN 13445 ( “Konstrukce, výroba a kontrola tlakových nádob”) a na požádání jsou k dispozici další certifikáty. Ať mají naši zákazníci jakékoliv požadavky, snažíme se jim vyhovět. Výroby série MAXI MARINE dodáváme na zakázku. V případě zájmu nás kontaktujte.
Filtry MAXI MARINE pro námořní a lodní dopravu

Výhody nádrží série MAXI MARINE

Certifikáty MAXI MARINE výrobků

Nerezové filtry balastové vody
Naše účinné filtry najdou využití na každé lodi při filtraci balastové vody

 

Jendokomorový filtr | Moss Hydro filtr

Jednokomorové nerezové filtry pro systémy úpravy balastové / štěrkové vody v kapacitách průtoku do 1 000 m3 / hod.

Již v roce 2008 společnost Moss Hydro viděla potřebu lepších filtračních řešení při čištění balastové vody a bylo zřejmé, že lodní omezení a vlastnosti balastové vody vyžadují inovativní řešení. Cestovali jsme po celém světě a vzdělávali jsme majitelů lodí a loděnice o úmluvě o zátěžové vodě ao dopadech, které by to mělo pro majitele a loděnice v následujících letech. Ukázalo se, že úprava štěrkové vody představuje nové výzvy, které současné filtrační řešení nedokázali vyřešit. Řešením byly pouzdra Super Duplex za cenu srovnatelnou s uhlíkovou ocelí s jedinečnou kvalitou produktu a extrémní úsporou hmotnosti v rozmezí 50 – 70%. Cílem společnosti MossHydro je překonat očekávání zákazníka ohledně kvality, spolehlivosti a výkonu. K dispozici jsou jednokomorové filtry pro průtoky mezi 250 m3 / h. – 1 000 m3 / hod. Pokud máte zájem o tento filtr, kontaktujte nás.
Jednokomorový filtr pro filtraci balastové a šterkové vody | osohotwater.sk

Výhody jednokomorových Moss Hydro filtrů

Výhody filtračního síta a čistící technologie

Vícekomorový filtr

Vícekomorové nerezové filtry pro systémy úpravy balastové / štěrkové vody v kapacitách až 3 500 m3 / hod.

Již v roce 2008 společnost Moss Hydro viděla potřebu lepších filtračních řešení při čištění balastové vody a bylo zřejmé, že lodní omezení a vlastnosti balastové vody vyžadují inovativní řešení. Cestovali jsme po celém světě a vzdělávali jsme majitelů lodí a loděnice o úmluvě o zátěžové vodě ao dopadech, které by to mělo pro majitele a loděnice v následujících letech. Ukázalo se, že úprava štěrkové vody představuje nové výzvy, které současné filtrační řešení nedokázali vyřešit. Řešením byly pouzdra Super Duplex za cenu srovnatelnou s uhlíkovou ocelí s jedinečnou kvalitou produktu a extrémní úsporou hmotnosti v rozmezí 50 – 70%. Cílem společnosti MossHydro je překonat očekávání zákazníka ohledně kvality, spolehlivosti a výkonu. K dispozici jsou vícekomorové filtry pro průtoky mezi 1 500 – 3 500 m3 / hodinu. Pokud máte zájem o tento filtr, kontaktujte nás.
Vícekomorvý filtr pro filtraci balastové a štěrkové vody vody | osohotwater.cz

Výhody vícekomorových Moss Hydro filtrů

Výhody filtračního síta a čistící technologie

Filtrační síto

Filtrační síto z nerezové oceli s jedinečnými čistícími tryskami a špičkovou účinností a dynamikou filtru ve své třídě.
MossHydro využívá robustní vícevrstvé síto, kde je filtrační vrstva tkaného drátu vložena mezi více vrstev pro další strukturální integritu; Výsledkem minimálního opotřebení je lepší výkon a menší údržba. Filtry se také dodávají s snadno identifikovatelným indikátorem opotřebení čistící hlavy. Společnost MossHydro nabízí nejlepší dostupnou technologii na samočištění filtračního filtru. Toto je nejdůležitější požadavek na hladký chod. Pokud máte zájem o tento výrobek, kontaktujte nás.
Filtrační síto z nerezové ocele pro filtraci balastové vody | osohotwater.cz

Unikátní trysky na čištění síta filtru

Efektivní dynamika filtru

Zobraziť ceny:
EUR Euro