O nás

O společnosti Waterguard

Jsme výhradní dovozce a prodejce norských produktů Oso Hotwater a WaterGuard.

OSO Hotwater je přední světový výrobce bojlerů a zásobníků vody z nerezového materiálu Everlast Titanum, díky čemuž garantujeme dlouhou životnost a bezkonkurenční kvalitu.

Uživateli nabízíme výrobky s širokou variabilitou objemu pro každou domácnost, chatu, hotel a také pro průmyslový sektor až do 15 000 l objemu. Produkty OSO Hotwater disponují nejkvalitnějšími izolačními materiály, které snižují ztráty oproti běžným produktům EU až o 60%. Výrobce OSO dbá na úsporné využití zdrojů na výrobu a ekologii. Všechny materiály použité při výrobě jsou 100% recyklovatelné.

Firma OSO byla za ekologickou výrobu mnohokrát mezinárodně oceněna.

WaterGuard je automatický detekční systém založený na bezdrátových nebo kabelových snímačích, který ochrání vaši nemovitost před vytopením. Systém se používá pro všechny typy budov od rodinných domů, bytovek, rekreačních chat, komerčních i průmyslových budov. Řešení společnosti WaterGuard byly vyvinuty v úzké spolupráci se specialisty HVAC průmyslu.

Pro značné snížení škod vytopením si za posledních 20 let získal prvenství ve skandinávských zemích.

Dnes už WaterGuard nechybí ani v obecných technických požadavcích na zrealizování stavby v Norsku.

Tito dva výrobci se spojili se společností M-RUR s.r.o., která má bohaté zkušenosti se skandinávským řešením systémů pro zdravotechniku a vytápění. Vytvořili tak unikátní spojení, které přináší zkušenosti a produkty ze skandinávských zemí klientům ze zemí střední Evropy.

Hlavní ideologie spolupráce je zajistit klientům to nejlepší řešení v TZB sektoru.

Poznejte i naše další projekty:

Naši parteři a montážní firmy

Zobraziť ceny:
EUR Euro